Opis oferty

Rozkoszujcie się niesamowitymi krajobrazami Trójmiasta, Kopenhagi i Malmö podczas 4-dniowej przygody! Przygotujcie się na niezapomniany rejs promem, gdzie spędzicie dwie noce z kolacją all-inclusive, otoczeni malowniczymi wodami Bałtyku. To będzie wyjątkowa podróż, której nie zapomnicie!

Dzień 1

Stena Ebba” wypłynęła z portu w Gdyni - Gdynia

Gdańsk—zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie Gdańska z naszym doświadczonym przewodnikiem! Odkryjcie tajemnice tego historycznego miasta, przenosząc się w czasie podczas spaceru po jego urokliwych uliczkach. Poznajcie bogatą historię i fascynujące opowieści związane z Gdańskiem, którego zabytki i atmosfera zachwycą Was na każdym kroku.

Port Gdynia—odprawa promowa. Zakwaterowanie w kajutach 2-4 os. Na pokładzie promu czeka na nas wyjątkowy szwedzki stół pełen smaków oraz wiele atrakcji: muzyka na żywo, sklepy, dyskoteka, bary, restauracje.

Dzień 2

Wybierz się do Malmö | Stena Line

Malmo – jedno z największych miast Szwecji. Zobaczymy jego historyczne centrum z zamkiem, ale także nowoczesną dzielnicę Västra Hamnen, powstałą na dawnych terenach stoczniowych, gdzie będziemy mogli podziwiać Turning Torso – najwyższy budynek w Szwecji !

Atrakcje po drodze do Kopenhagi: Przejazd przez prowincje Blekinge i Skane. Wizyta na przylądku Kullaberg – rezerwat przyrody, wysokie skaliste, wybrzeże, punkt widokowy. Zwiedzanie Helsingborg – wejście na wieżę obronną Kärnan, spacer z przewodnikiem do centrum miasta, ew. wizyta w kościele Sankta Maria. Czas wolny w Helsingborg na posiłek we własnym zakresie. Przejazd wzdłuż brzegów cieśniny Öresund.

Do Danii wjedziemy 8-kilometrowym mostem nad cieśniną Oresund. Kolacja na mieście, z możliwością odwiedzenia słynnych ogrodów Tivolil.

Dzień 3

Kopenhaga – darmowe atrakcje stolicy Danii – 10 najlepszych

Kopenhaga—zwiedzanie z przewodnikiem największych atrakcji miasta, m.in. zamku Christiansborg oraz rezydencji królewskiej Amalienborg, Spacer do Syrenki. Na koniec zwiedzania wizyta w starym browarze Carlsberg. Wystawa pokazująca dawne metody warzenia piwa i możliwość skosztowania różnych odmian najsłynniejszego duńskiego trunku.

To mnóstwo wrażeń, ale sił starczy Ci jeszcze na zabawę do rana na pokładzie statku: w dyskotece i restauracjach.

Dzień 4

Sopot – na zakończenie wycieczki, po sytym śniadaniu,  releksacyjny spacer po  kurorcie. Czeka na Nas najsłynniejszy w Polsce deptak tzw. „Monciak” z Krzywym Domkiem oraz Placem Zdrojowym, który oczaruje nas swoim nadmorskim klimatem.

Cena zawiera

  • Przejazd komfortowym autokarem na całej trasie
  • Usługa licencjonowanego przewodnika podczas zwiedzania
  • Opieka pilota na całej trasie
  • Zakwaterowanie na promie i w Hotelu*** w Kopenhadze
  • Wyżywienie: 2 x obiadokolacja All Inclusiv na promie, obiadokolacja w restauracji w Kopenhadze, 3 x śniadanie bufetowe
  • Ubezpieczenie NNW, KL
  • Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP)
  • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)
  • Opłaty drogowe, parkingowe, klimatyczne
  • Podatek Vat