Opis oferty

Zapraszamy na niezapomnianą podróż na Praskie Jarmarki Bożonarodzeniowe, gdzie oczaruje Was piękny dekor, świąteczna atmosfera i aromaty cynamonu. Po dniach pełnych wrażeń zapewniamy relaks w Polanicy Zdrój, w komfortowym hotelu z basenem, spa i strefą relaksu. Dołączcie, aby wspólnie cieszyć się magią Bożego Narodzenia w Pradze!

Podczas naszego pobytu w Polanicy-Zdroju, spędzimy czas na relaksujących spacerach po malowniczej okolicy, gdzie będziemy mogli cieszyć się urokami przyrody i odprężających krajobrazów. Po tych aktywnościach czeka na nas także zasłużony relaks w komfortowym hotelu, gdzie będziemy mieli dostęp do strefy relaksu. To doskonała okazja, aby odprężyć ciało i umysł, zapomnieć o codziennym zgiełku i zregenerować siły na dalszą część naszej przygody.

Podczas naszej wycieczki po Pradze z przewodnikiem, odkryjemy fascynującą historię i urok tego uroczego miasta. Przewodnik zabierze nas na spacer po Pradze, gdzie odwiedzimy ikoniczne miejsca, takie jak Most Karola, Zamek Praski, Katedra św. Wita i Malá Strana. Poznamy ciekawostki i anegdoty związane z miastem, dowiemy się o dawnych legendach i tajemnicach Pragi.

Podczas naszego pobytu na Praskich Jarmarkach Bożonarodzeniowych czeka nas wyjątkowa podróż w świat magicznych świąt. Zachwycą nas urokliwe ozdoby, wyjątkowy klimat świąt oraz aromatyczne zapachy cynamonu i goździków, które przenikną nasze zmysły. To idealna okazja na zakupy prezentów, skosztowanie lokalnych przysmaków i ręcznie wykonanych ozdób. Praskie Jarmarki to miejsce, gdzie magia Bożego Narodzenia staje się rzeczywistością, a my będziemy mogli delektować się każdą chwilą tej niezapomnianej podróży.

 

Uwagi dotyczące wycieczki:
 1. Przy przekroczeniu granicy, podróżni muszą posiadać ważny paszport (lub dowód osobisty, w zależności od wymagań w danym kraju) oraz wizę, jeśli obowiązuje w danym kraju – informacje w Biurze. Osoby, które posiadają paszporty wydane przez kraje spoza UE, są zobowiązane do sprawdzenia przepisów wizowych. Informacje dla podróżujących dotyczą obywateli Polski.
 2. Oficjalną walutą obowiązującą w Czechach jest euro (EUR), dlatego warto zabezpieczyć się odpowiednią ilością tej waluty przed podróżą.
 3. W przypadku podróżujących z nieletnimi osobami, którzy nie są ich opiekunami prawnymi, konieczne jest posiadanie odpowiedniego upoważnienia.
 4. Minimalna liczba uczestników wynosi 15 osób. Jeśli nie zostanie osiągnięte to założone minimum grupy, wycieczka może zostać anulowana.
 5. Diety specjalistyczne, takie jak dieta bezglutenowa, wegetariańska, wegańska i inne, będą dostępne tylko wtedy, gdy zostaną wcześniej zgłoszone.
 6. Wycieczka nie jest dostosowana dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
 7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać za pokój jednoosobowy, mogą być zakwaterowane w pokoju dwuosobowym. Jednak biuro nie gwarantuje dostępności drugiej osoby tej samej płci do dokwaterowania. W przypadku braku drugiego uczestnika tej samej płci, obowiązuje dopłata do pokoju jednoosobowego.
 8. Dla dzieci zakwaterowanych na dostawce, zniżka będzie potwierdzona.
 9. Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian w programie.

Cena zawiera

 • Przejazd komfortowym autokarem/busem na całej trasie
 • Opieka pilota na całej trasie
 • Usługa licencjonowanego przewodnika podczas zwiedzania
 • Zakwaterowanie w Polanicy Zdrój
 • Korzystanie bez ograniczeń z basenów, saunarium, sali fitnes i tężni solankowej w hotelu
 • Śniadania i obiadokolacje w miejscu zakwaterowania
 • Opłaty drogowe, parkingowe
 • Opłaty ekologiczne
 • Ubezpieczenie UFG, UFP, NNW, KL
 • Podatek Vat

Dodatkowo płatne

 • Zabiegi lecznicze i spa
 • Dopłata do pooju 1 osobowego + 80 zł/os.

Dzień 1

07:00

Podstawienie autokaru na Placu Niepodległości w Łomży. Przejazd z postojami w kierunku Polanicy Zdrój, ok. 600 km.

15:00

Zakwaterowanie w hotelu położonym 400 m od Parku Zdrojowego.

15:30-18:00

Obiadokolacja bufetowa.

Dzień 2

08:00

Bogate śniadanie bufetowe.

09:00

Przejazd w kierunku granicy polsko-czeskiej.

12:00

Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem.

15:00

Jarmark Bożonarodzeniowy.

19:00

Przejazd w kierunku hotelu, ok. 180 km.

22:00

Powrót do hotelu. Suchy prowiant na kolację.

Dzień 3

08:00 - 10:30

Bogaty bufet śniadaniowy.

11:00

Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną.

20:00

Zakończenie wycieczki.