Opis oferty

Zapraszamy na wspólny wyjazd do urokliwego Wrocławia, gdzie czeka na nas niezwykła podróż przez magię świąt Bożego Narodzenia. Rozpoczniemy od odwiedzenia malowniczych jarmarków bożonarodzeniowych, gdzie wypełnią nas zapachy korzennych przypraw, a następnie przeniesiemy się do świata kreatywności na warsztatach malowania bombek. Gotowi na świąteczną przygodę?

Podczas naszego czasu na wrocławskim jarmarku bożonarodzeniowym, czeka nas niezwykłe doświadczenie pełne magicznych chwil. W otoczeniu pięknych dekoracji świątecznych, zostaniemy oczarowani zapachami korzennych przypraw unoszącymi się w powietrzu. To doskonały moment na zakupy prezentów i ręcznie wykonanych ozdób, które dodadzą wyjątkowego blasku naszym świętom. We Wrocławiu magia Bożego Narodzenia staje się rzeczywistością, a nasza wycieczka będzie pełna niezapomnianych wspomnień.

Drugiego dnia naszej wycieczki czeka nas fascynujący spacer z przewodnikiem po Wrocławiu. Wyruszymy na Ostrów Tumski, serce miasta, aby poznać historię i tajemnice tego pięknego miejsca. Następnie przemierzymy uliczki Starego Miasta, gdzie historia Wrocławia splata się z nowoczesnością, tworząc niezwykły krajobraz. Nasz przewodnik wprowadzi nas w świat opowieści i anegdot, dzięki czemu odkryjemy bogactwo kulturowe tego miejsca. To będzie wyjątkowy dzień pełen odkryć i inspiracji.

Na zakończenie naszej wizyty we Wrocławiu, każdy z uczestników będzie miał okazję uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach zdobienia bombek choinkowych na Tarczyński Arenie. To nie tylko kreatywna okazja do stworzenia własnych, niepowtarzalnych ozdób świątecznych, ale także fascynujące poznanie historii i tradycji związanych z bombkami choinkowymi. Po tych inspirujących warsztatach każdy z uczestników będzie mógł zabrać ze sobą dwie udekorowane własnoręcznie bombki, stanowiące piękne pamiątki z naszej wycieczki.

Cena zawiera

  • Przejazd komfortowym autokarem/busem na całej trasie
  • Opieka pilota na całej trasie
  • Usługa licencjonowanego przewodnika podczas zwiedzania
  • Zakwaterowanie w Centrum Wrocławia
  • Śniadanie w miejscu zakwaterowania
  • Rezerwacje biletów wstępu wg programu
  • Opłaty drogowe, parkingowe
  • Ubezpieczenie UFG, NNW
  • Podatek Vat

Dodatkowo płatne

  • Warsztaty malowania bombek 55 zł/os.

Dzień 1

08:00

Podstawienie autokaru na Placu Niepodległości w Łomży. Przejazd z postojami w kierunku Wrocławia, ok. 500 km.

15:00

Zakwaterowanie w centrum Wrocławia.

16:00

Jarmark Bożonarodzeniowy

Dzień 2

09:00

Śniadanie w miejscu zakwaterowania.

10:00

Zwiedzanie Wrocławia z przewodnikiem.

13:30

Warsztaty z malowania bombek.

15:00

Wyjazd w drogę powrotną.

22:00

Zakończenie wycieczki.