Opis oferty

Serdecznie zapraszamy na niezapomnianą podróż pełną świątecznych atrakcji. Dołączcie do nas, aby poczuć magię świąt na jarmarku bożonarodzeniowym w Gdańsku!

Pierwszym punktem naszego programu jest urokliwy zimowy spacer po malowniczym Sopocie, gdzie uczestnicy będą mieli okazję podziwiać piękno nadmorskiego krajobrazu. Następnie wyruszymy na słynne sopockie molo, gdzie z wiatrem we włosach można cieszyć się widokiem Bałtyku w całej jego okazałości.

Czas spędzony na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Gdańsku to prawdziwe zanurzenie w magii świąt. Poza pięknymi dekoracjami i kolorowymi światełkami, otacza nas tu cudowna mieszanka zapachów, która przenosi nas w świąteczny nastrój. W powietrzu unosi się zapach ciepłych, korzennych przypraw, jak cynamon, goździki i wanilia, który wabi do licznych straganów z tradycyjnymi smakołykami. Na jarmarku można też znaleźć prezenty dla bliskich – ręcznie wykonane ozdoby świąteczne, piękne wyroby rzemieślnicze, a także pyszne przysmaki, które stanowią idealne upominki. To miejsce, gdzie każdy zmysł jest otoczony świąteczną atmosferą, a odwiedzający mogą poczuć się jak w magicznym królestwie Bożego Narodzenia.

Cena zawiera

  • Przejazd komfortowym autokarem/busem na całej trasie
  • Opieka pilota na całej trasie
  • Ubezpieczenie UFG, NNW
  • Opłaty drogowe, parkingowe
  • Podatek Vat

07:00

Podstawienie autokaru na Placu Niepodległości w Łomży. Przejazd z postojami w kierunku Trójmiasta, ok. 340 km.

12:00

Spacer z opiekunem grupy po głównym deptaku w Sopocie.

15:00

Jarmark Bożonarodzeniowy

19:00

Wyjazd w drogę powrotną.

22:30

Zakończenie wycieczki.